23.02.2018.

Apmācību kurss apsaimniekotājiem par apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu pārvaldīšana ēkās

ISP bilde 2 FBSIA “CMB Inženieru kompetences centrs” sadarbībā ar SIA “Industrial Service Partner” inženiersistēmu apsaimniekotājiem organizēja 20 stundu profesionālo apmācību kursu par apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu pārvaldīšanu ēkās teorijā un praksē.

Lektors Arvīds Leimanis kursos stāstīja par inženiersistēmu aerodinamikas pamatiem, ventilācijas, apkures, kondicionēšanas sistēmu tipiem, kā arī gaisa apstrādes iekārtām. Praktiskajās apmācībās kursa dalībnieki tika iepazīstināti ar  ventilācijas sistēmas praktiskiem ieregulēšanas paņēmieniem un specifiku. Kursa nobeigumā apmācību dalībnieki saņems apliecinājumu par dalību apmācībās.

Šādas apmācības ir ļoti noderīgas visiem, kas veic praktisko inženiersistēmu apkopi un apsaimniekošanu, tādēļ piedāvājam šīs apmācības visiem interesentiem.

12.02.2018.

Šonedēļ praksi CMB uzsāka trīs inženierzinātņu studenti

Stipendija
SIA „CMB” sadarbībā ar nodibinājumu “Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludinātajā konkursā praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai pieteikušies un šonedēļ praksi uzsāka divi inženierzinātņu studenti, kā arī viena Dānijā studējoša praktikante.

Divi konkursa studenti pieteikušies praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai energoauditora palīga amatā, savukārt, trešā praktikante pildīs projektēšanas nodaļas vadītājas asistentes pienākumus. Konkursa kārtībā tiek piešķirtas stipendijas piecus mēnešus 500 EUR vērtībā ik mēnesi kā stimuls praktisko iemaņu papildināšanai laika posmā no 2018. gada februāra līdz jūnijam 40 stundas nedēļā.

 

22.01.2018.

CMB pludmales volejbola amatieru komanda izcīna otro vietu

U17 volejbols februaris2018.gada 3.februārī CMB U17 pludmales volejbola komanda (Dāvis Dzirkalis un Ernests Naglis) kārtējās amatieru turnīra sacensībās izcīnīja 2.vietu un 3.vietu!

Apsveicam!

 

 

 

 

22.01.2018.

SIA „CMB” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijas sadarbībā ar RTU Attīstības fondu


Studenta bildeSadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludinām konkursu SIA „CMB” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību. Pieteikšanās termiņš līdz 2018. gada 31. janvārim.

Stipendijai var pieteikties jebkuras licencētas Latvijas augstākās izglītības iestādes studentiem, sākot no bakalaura līmeņa 3. kursa, vai maģistra līmeņa studentiem, kuri studē inženierzinātņu jomā.

22.01.2018.

Trīspadsmit CMB inženieriem starptautiski atzīti pasīvo ēku projektētāju sertifikāti

Passive House Designer certificate Kopumā trīspadsmit CMB inženieri veiksmīgi nokārtojuši Pasīvo ēku institūta (Passive House Institute) organizēto gala eksāmenu un ieguvuši starptautiski atzītus pasīvo ēku projektētāju sertifikātus (Passive House Designer Certificate) profesionālam darbam zemas enerģijas patēriņa un pasīvo ēku būvniecībā. Sertifikāts derīgs piecus gadus no izdošanas datuma.

 

 

 

 

 

20.12.2017.

Zsvetku apsveikums 2017 1

Gaišus Ziemasvētkus un radošu domu bagātu 2018.gadu!

CMB komanda

 

 

 

19.12.2017.

LV portāla ekspertu diskusija par būvniecības regulējumu otrās grupas ēkām

Diskusija 12dec2017LV portāla ekspertu diskusijā jautājumus par būvniecības regulējumu otrās grupas ēkām apspriež Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks Edmunds Valantis, Rīgas pilsētas būvvaldes vadītājs Inguss Vircavs, Latvijas Būvniecības padomes priekšsēdētājs un inženieru kompetences centra SIA “CMB” valdes priekšsēdētājs Artis Dzirkalis un projektu vadītāja Gita Kociņa.

Foto: Santa Sāmīte, Latvijas Vēstnesis

5.12.2017.

CMB eksperti diskutē par zemas enerģijas patēriņa būvju būvniecības principiem

 Redigeta bilde webam2017.gada 30.novembrī Ādažos CMB eksperti piedalījās Latvijas Būvnieku asociācijas sadarbībā ar Latvijas Būvinženieru savienību un Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienību organizētajā seminārā “Zemas enerģijas patēriņa būvju būvniecības principi”, lai kopā ar citiem būvniecības nozares speciālistiem diskutētu par zemas enerģijas patēriņa būvju būvniecības principiem teorijā un praksē.

 

27.11.2017.

CMB Būvuzņēmēju turnīrā pludmales volejbolā iegūst 4.vietu

pludmales voluks26.novembrī SIA CMB komanda piedalījās Būvuzņēmumu turnīrā pludmales volejbolā 21 komandas konkurencē kopvērtējumā iegūstot 4.vietu. Turnīru organizēja pludmales sporta un atpūtas centrs “Brazīlija” sadarbībā ar Latvijas Būvinženieru Savienību un Latvijas Būvnieku Asociāciju.

17.11.2017.

Sveiciens valsts svētkos!

sveiciens 18nov2017 1Sirsnīgi sveicam Latvijas valsts svētkos!

LAI GAIŠAS DOMAS UN SVĒTKU NOSKAŅAS MŪS VIENO!

Jūsu SIA "CMB"

 

 

 

1 lapa no 2