5.12.2017.

CMB eksperti diskutē par zemas enerģijas patēriņa būvju būvniecības principiem

 Redigeta bilde webam2017.gada 30.novembrī Ādažos CMB eksperti piedalījās Latvijas Būvnieku asociācijas sadarbībā ar Latvijas Būvinženieru savienību un Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienību organizētajā seminārā “Zemas enerģijas patēriņa būvju būvniecības principi”, lai kopā ar citiem būvniecības nozares speciālistiem diskutētu par zemas enerģijas patēriņa būvju būvniecības principiem teorijā un praksē.

27.11.2017.

CMB Būvuzņēmēju turnīrā pludmales volejbolā iegūst 4.vietu

pludmales voluks26.novembrī SIA CMB komanda piedalījās Būvuzņēmumu turnīrā pludmales volejbolā 21 komandas konkurencē kopvērtējumā iegūstot 4.vietu. Turnīru organizēja pludmales sporta un atpūtas centrs “Brazīlija” sadarbībā ar Latvijas Būvinženieru Savienību un Latvijas Būvnieku Asociāciju.

17.11.2017.

Sveiciens valsts svētkos!

sveiciens 18nov2017 1Sirsnīgi sveicam Latvijas valsts svētkos!

LAI GAIŠAS DOMAS UN SVĒTKU NOSKAŅAS MŪS VIENO!

Jūsu SIA "CMB"

 

 

 

11.11.2017.

Pasīvo ēku atvērto durvju dienas 10.-12.novembrī

Pasīvā ēkaJau sesto gadu "Passive House Latvija" organizē pasīvo ēku atvērto durvju dienas, kas šogad norisinās 10. – 12.novembrī. Pasākuma ietvaros klātienē var iepazīties ar pasīvajām ēkām, uzdot sev interesējošus jautājumus speciālistiem un klātienē vērot pasīvās ēkas montāžu Dūņezera ielā  8, Divezeros, Ādažu novadā!

Pasīvo ēku koncepcija ir formula nākotnes ēkai – zemas izmaksas, komforts un ilgtspēja, tādēļ pasīvo ēku un ļoti zema enerģijas patēriņa ēku īpašnieki atver savu namu durvis sabiedrībai.

10.11.2017.

CMB vadītājs turpmāk vadīs Latvijas Būvniecības padomi

ArtisKā informē Ekonomikas ministrija, šā gada 9.novembrī būvniecības nozares nevalstisko un profesionālo organizāciju pārstāvji ievēlēja jaunu Latvijas Būvniecības padomi.
 

Par padomes priekšsēdētāju ievēlēts Latvijas Būvinženieru savienības valdes loceklis un SIA “CMB” vadītājs Artis Dzirkalis. Par padomes priekšsēdētāja vietnieku ievēlēts Latvijas Ilgtspējīgas būvniecības padomes valdes priekšsēdētājs Gints Miķelsons.

01.11.2017

Diskutē par atbildību “Būvniecības konferencē 2017”

Konference buvnieciba201726.oktobrī, Rīgā, konferenču centrā “Citadele” notika Dienas Biznesa organizētā “Būvniecības konference 2017”, lai būvniecības eksperti un politikas veidotāji kopīgi pārrunātu dažādas nozares aktualitātes, tostarp nozares attīstības, produktivitātes, ekspertu atbildības, finanšu un juridiskos jautājumus.

 

 

 

26.10.2017

Dalība zaļo biznesa ideju konkursa ClimateLaunchpad 2017 finālā Kiprā

Climate LaunchpadŠogad zaļo biznesa ideju konkursā ClimateLaunchpad 2017 tika iesniegtas gandrīz 1000 biznesa idejas no 35 pasaules valstīm. Nacionālajos konkursos 105 idejas izcīnīja iespēju startēt konkursa finālā Kiprā šī gada 17.-18.oktobrī, lai izvēlētos 15 labākos finālistus.

 

 

 

21.10.2017

Slogošanas testi bez sagraušanas konstrukciju nestspējas noteikšanai

BuvinženierisAizvien aktuālāks kļūst jautājums par konstrukciju faktiskās nestspējas noteikšanas metodēm.

Lasiet SIA “CMB” ekspertu rakstu par konstrukciju slogošanas testiem, kas tapis sadarbībā ar Brēmenes augstskolas Eksperimentālās statikas institūtu un žurnālu “Būvinženieris”.

 

 

 

10.10.2017


Dalība starptautiskajā izstādē "TIMBER EXPO 2017" Lielbritānijā

Bilde 1

SIA “CMB” un SIA “Passive House Factory” eksperti kopā ar citiem Latvijas koka būvniecības produktu ražotājiem 2017.gada 10.-12.oktobrī piedalās starptautiskajā izstādē "TIMBER EXPO 2017" Birmingemā, Lielbritānijā.

2017.gada 10.-12.oktobrī Latvijas koka māju un koka būvniecības produktu ražotāji piedalās starptautiskā izstādē  “TIMBER EXPO 2017” Birmingemā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizētā Latvijas nacionālajā stendā 65 kvadrātmetru platībā, lai meklētu starptautiskus sadarbības partnerus saviem produktiem un gūtu starptautisku pieredzi koka ēku būvniecības aktualitātēs.

03.10.2017


Gada balva Rīgas arhitektūrā 2017

Bilde gada balva Arhitektura

2017.gada 2.oktobrī, Rīgā, Pasaules arhitektūras dienā jau divpadsmito reizi tika pasniegta Gada balva Rīgas arhitektūrā 2017. Balvai izvirzīto objektu izvērtēšanā žūrijas ekspertu komandā piedalījās arī SIA “CMB” eksperti Artis Dzirkalis un Maija Križmane, pārstāvot Latvijas Būvinženieru savienību un Latvijas Ilgtspējīgas būvniecības padomi.

Izvērtējot Arhitektūras sasniegumu skatei „2017. gada balva Rīgas arhitektūrā” 11 izvirzītos objektus balvas saņemšanai no biroju ēku, daudzdzīvokļu ēku, izglītības iestāžu, muzeju un baznīcu, ražošanas būvju, tirdzniecības ēku, transporta infrastruktūras, veselības aprūpes iestāžu un viesnīcu kategorijām 2017. gada balva Rīgas arhitektūrā ir piešķirta Pullman Riga Old Town Hotel viesnīcai “Par apjomīgas publiskās ēkas mūsdienīgu un emocionāli izteiksmīgu risinājumu vēsturiskajā vidē”. Papildus gada balvai tika piešķirtas vienpadsmit atzinības par izcilību un sasniegumiem atsevišķu objektu arhitektūrā.

1 lapa no 2