21.10.2017

Slogošanas testi bez sagraušanas konstrukciju nestspējas noteikšanai

BuvinženierisAizvien aktuālāks kļūst jautājums par konstrukciju faktiskās nestspējas noteikšanas metodēm.
Lasiet SIA “CMB” ekspertu rakstu par konstrukciju slogošanas testiem sadarbībā ar Brēmenes augstskolas Eksperimentālās statikas institūtu un žurnālu “Būvinženieris”.

 

 

10.10.2017


Dalība starptautiskajā izstādē "TIMBER EXPO 2017" Lielbritānijā

Bilde 1

SIA “CMB” un SIA “Passive House Factory” eksperti kopā ar citiem Latvijas koka būvniecības produktu ražotājiem 2017.gada 10.-12.oktobrī piedalās starptautiskajā izstādē "TIMBER EXPO 2017" Birmingemā, Lielbritānijā.
2017.gada 10.-12.oktobrī Latvijas koka māju un koka būvniecības produktu ražotāji piedalās starptautiskā izstādē  “TIMBER EXPO 2017” Birmingemā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizētā Latvijas nacionālajā stendā 65 kvadrātmetru platībā, lai meklētu starptautiskus sadarbības partnerus saviem produktiem un gūtu starptautisku pieredzi koka ēku būvniecības aktualitātēs.

29.09.2017


Būvmateriālu Ražotāju asociācijas biedri ciemojas CMB birojā

CMB 1

2017.gada 28.septembrī SIA “CMB” birojā, Ventspils ielā 48, ciemojās Būvmateriālu Ražotāju asociācijas (BRA) biedri, lai piedalītos ikmēneša valdes sēdē un kopā ar sadarbības partneriem pārrunātu aktuālus būvniecības nozares jautājumus. Tāpat BRA valdes sēdes dalībniekiem tika izrādīts CMB birojs un prezentēta uzņēmuma kompetence būvekspertīzes, ilgtspējīgas būvniecības un pasīvo ēku jomās. Esam profesionālu inženieru komanda un atvērti sadarbībai!
Laipni lūgti – mēs varam palīdzēt, piedāvājot kompleksus inženieru pakalpojumus vienviet!

 

 

03.10.2017


Gada balva Rīgas arhitektūrā 2017

Bilde gada balva Arhitektura

2017.gada 2.oktobrī, Rīgā, Pasaules arhitektūras dienā jau divpadsmito reizi tika pasniegta Gada balva Rīgas arhitektūrā 2017. Balvai izvirzīto objektu izvērtēšanā žūrijas ekspertu komandā piedalījās arī SIA “CMB” eksperti Artis Dzirkalis un Maija Križmane, pārstāvot Latvijas Būvinženieru savienību un Latvijas Ilgtspējīgas būvniecības padomi.
Izvērtējot Arhitektūras sasniegumu skatei „2017. gada balva Rīgas arhitektūrā” 11 izvirzītos objektus balvas saņemšanai no biroju ēku, daudzdzīvokļu ēku, izglītības iestāžu, muzeju un baznīcu, ražošanas būvju, tirdzniecības ēku, transporta infrastruktūras, veselības aprūpes iestāžu un viesnīcu kategorijām 2017. gada balva Rīgas arhitektūrā ir piešķirta Pullman Riga Old Town Hotel viesnīcai “Par apjomīgas publiskās ēkas mūsdienīgu un emocionāli izteiksmīgu risinājumu vēsturiskajā vidē”. Papildus gada balvai tika piešķirtas vienpadsmit atzinības par izcilību un sasniegumiem atsevišķu objektu arhitektūrā.